Din varukorg är tom.
Vit 200×150+50x60cm cm
Artikelnummer: 1001-16028501-OLINEBEDS-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 0,70 kg |
|---|---|
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Lila, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 200×150+50x60cm |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16028501-OLINEBEDS-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 0,70 kg |
|---|---|
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Lila, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 200×150+50x60cm |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |