Din varukorg är tom.
Vit Ull 300×200 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15990101-MILTON-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 202,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Ull 40% Bomull |
| Mått | 300×200 |
| Bredd (total) | 202 |
| Längd (total) | 300 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15990101-MILTON-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 202,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Ull 40% Bomull |
| Mått | 300×200 |
| Bredd (total) | 202 |
| Längd (total) | 300 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |