Din varukorg är tom.
Svart 45×180 cm
Artikelnummer: 1001-30165100-LUGOTVBE-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 40,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Mått | 45×180 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 40 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30165100-LUGOTVBE-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 40,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Mått | 45×180 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 40 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |