Din varukorg är tom.
Blå Bomull 200×150 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-16019607-LIAS-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 0,61 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 150,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Blå |
| Färg (dominerande) | Blå |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×150 |
| Bredd (total) | 150 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16019607-LIAS-S
Kategori: Bäddset
| Vikt | 0,61 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 150,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Blå |
| Färg (dominerande) | Blå |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×150 |
| Bredd (total) | 150 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |