Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 90×180 cm
Artikelnummer: 1001-19999030-LAKESMALL-S
Kategori: Speglar, enkla
| Vikt | 13,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 90,00 × 180,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Mått | 90×180 |
| Höjd (total) | 180 |
| Bredd (total) | 90 |
| Djup (total) | 3 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 10 |
| Produkttyp | Spegel |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19999030-LAKESMALL-S
Kategori: Speglar, enkla
| Vikt | 13,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 90,00 × 180,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Mått | 90×180 |
| Höjd (total) | 180 |
| Bredd (total) | 90 |
| Djup (total) | 3 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 10 |
| Produkttyp | Spegel |
| Användningsområde |