Din varukorg är tom.
Guld Glas ⌀90 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15014568-KIVIKSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 12,54 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, Transperant |
| Färg (dominerande) | Guld |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Klar |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | ⌀90 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 90 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15014568-KIVIKSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 12,54 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, Transperant |
| Färg (dominerande) | Guld |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Klar |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | ⌀90 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 90 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |