Din varukorg är tom.
Natur Teak 95x150x60 cm
Artikelnummer: 1001-9531444-KENYA-S
Kategori: Solsäng
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 60,00 × 95,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 95x150x60 |
| Höjd (total) | 95 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 150 |
| Höjd (sits) | 36 |
| Bredd (sits) | 51 |
| Material (sits) | Teak |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-9531444-KENYA-S
Kategori: Solsäng
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 60,00 × 95,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 95x150x60 |
| Höjd (total) | 95 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 150 |
| Höjd (sits) | 36 |
| Bredd (sits) | 51 |
| Material (sits) | Teak |
| Användningsområde |