Din varukorg är tom.
Beige Teak 75x75x130 cm
Artikelnummer: 1001-2119444-LOUNGESOF-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 20,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 130,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, guld |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Guld |
| Material | Skum, polyester, teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 75x75x130 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 130 |
| Djup (total) | 75 |
| Höjd (sits) | 30 |
| Bredd (sits) | 120 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 21 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | 2-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-2119444-LOUNGESOF-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 20,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 130,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, guld |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Guld |
| Material | Skum, polyester, teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 75x75x130 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 130 |
| Djup (total) | 75 |
| Höjd (sits) | 30 |
| Bredd (sits) | 120 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 21 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | 2-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |