Din varukorg är tom.
Valnöt Papperslaminat 85×160 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-19927738-INCA-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 43,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 85,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Valnöt |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | MDF, Papperslaminat, Stål |
| Material (dominerande) | Papperslaminat |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF, Papperslaminat |
| Mått | 85×160 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 85 |
| Längd (total) | 160 |
| Vikt (netto) | 43 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19927738-INCA-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 43,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 85,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Valnöt |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | MDF, Papperslaminat, Stål |
| Material (dominerande) | Papperslaminat |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF, Papperslaminat |
| Mått | 85×160 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 85 |
| Längd (total) | 160 |
| Vikt (netto) | 43 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |