Din varukorg är tom.
Transparent 80x80x45 cm
Artikelnummer: 1001--5552797-HYBRID-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 45,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färg, bordsskiva | Transparent |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 80 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--5552797-HYBRID-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 45,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färg, bordsskiva | Transparent |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 80 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |