Din varukorg är tom.
Vit 190×120 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-30153130-HEIM-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 42,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 190,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 190×120 |
| Höjd (total) | 190 |
| Bredd (total) | 120 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 43 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30153130-HEIM-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 42,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 190,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 190×120 |
| Höjd (total) | 190 |
| Bredd (total) | 120 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 43 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |