Din varukorg är tom.
Vit 70×100 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-17013501-HAILEY-S
Kategori: Kuddfodral, Örngott
| Vikt | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 100,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 70×100 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 70 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17013501-HAILEY-S
Kategori: Kuddfodral, Örngott
| Vikt | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 100,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 70×100 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 70 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |