Din varukorg är tom.
Svart 220x100x75 cm
Artikelnummer: 1001--1013574-GRÖNVIK-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 66,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 75,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 220 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Ovalt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1013574-GRÖNVIK-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 66,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 75,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 220 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Ovalt matbord |
| Användningsområde |