Din varukorg är tom.
Svart Stål 100×200 cm
Artikelnummer: 1001-55000018-GLASGOWX-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 66,35 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 100,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 100×200 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 66 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Ovalt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-55000018-GLASGOWX-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 66,35 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 100,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 100×200 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 66 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Ovalt matbord |
| Användningsområde |