Din varukorg är tom.
Beige Fleece 50x50x35 cm
Artikelnummer: 1001--1024044-FRANKIE-S
Kategori: Puffar
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 35,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material, ben | Plast |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 50 |
| Höjd (sits) | 35 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Produkttyp | Puff |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1024044-FRANKIE-S
Kategori: Puffar
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 35,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material, ben | Plast |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 50 |
| Höjd (sits) | 35 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Produkttyp | Puff |
| Användningsområde |