Din varukorg är tom.
Mörkgrå Marmor ⌀106 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-19931568-ESTELLE-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 65,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, mörkgrå |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Mörkgrå |
| Material | Marmor, Stål |
| Material (dominerande) | Marmor |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Marmor |
| Mått | ⌀106 |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 106 |
| Vikt (netto) | 66 |
| Viktkapacitet | 70 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19931568-ESTELLE-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 65,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, mörkgrå |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Mörkgrå |
| Material | Marmor, Stål |
| Material (dominerande) | Marmor |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Marmor |
| Mått | ⌀106 |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 106 |
| Vikt (netto) | 66 |
| Viktkapacitet | 70 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |