Din varukorg är tom.
Vit 250x295x295 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1526689-EASY UP-S
Kategori: Trädgårdspaviljong
| Vikt | 12,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 295,00 × 250,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Aluminium, polyester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Aluminium, stål |
| Mått | 250x295x295 |
| Höjd (total) | 250 |
| Bredd (total) | 295 |
| Djup (total) | 295 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Produkttyp | Lusthus |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-1526689-EASY UP-S
Kategori: Trädgårdspaviljong
| Vikt | 12,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 295,00 × 250,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Aluminium, polyester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Aluminium, stål |
| Mått | 250x295x295 |
| Höjd (total) | 250 |
| Bredd (total) | 295 |
| Djup (total) | 295 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Produkttyp | Lusthus |
| Användningsområde |