Din varukorg är tom.
Vit 76x120x80 cm
Artikelnummer: 1001-18918855-DISADININ-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 54,46 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 80,00 × 76,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Grå, vit |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 76x120x80 |
| Höjd (total) | 76 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 54 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18918855-DISADININ-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 54,46 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 80,00 × 76,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Grå, vit |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 76x120x80 |
| Höjd (total) | 76 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 54 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |