Din varukorg är tom.
Svart Stål 60×130 cm
Artikelnummer: 1001-18033458-DIPPSOFA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,55 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 130,00 × 60,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart guld |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Svart guld |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 60×130 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 130 |
| Vikt (netto) | 16 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18033458-DIPPSOFA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,55 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 130,00 × 60,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart guld |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Svart guld |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 60×130 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 130 |
| Vikt (netto) | 16 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |