Din varukorg är tom.
Vit ⌀60 cm
Artikelnummer: 1001-19996270-DANBURIDI-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 7,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 60,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | Bok, MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Bok |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | ⌀60 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 60 |
| Diameter | 60 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19996270-DANBURIDI-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 7,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 60,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | Bok, MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Bok |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | ⌀60 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 60 |
| Diameter | 60 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |