Din varukorg är tom.
Svart Aluminium ø120 cm
Artikelnummer: 1001--0015244-CROFT-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 18,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Aluminium, teak |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Teak |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 120 |
| Vikt (netto) | 18 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--0015244-CROFT-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 18,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Aluminium, teak |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Teak |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 120 |
| Vikt (netto) | 18 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |