Din varukorg är tom.
Svart 220 x100 x75 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001-29923488-COUNTMATB-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 50,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 220,00 × 100,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 220*100*75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 220 |
| Vikt (netto) | 50.5 |
| Viktkapacitet | 60 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-29923488-COUNTMATB-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 50,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 220,00 × 100,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 220*100*75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 220 |
| Vikt (netto) | 50.5 |
| Viktkapacitet | 60 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |