Din varukorg är tom.
Grå Linne 61 x58 x92 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001-27702998-COMFORTCH-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 7,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 92,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, metall, plywood, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Metall |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester linne |
| Mått | 61*58*92 |
| Höjd (total) | 92 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 61 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 41 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-27702998-COMFORTCH-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 7,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 92,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, metall, plywood, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Metall |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester linne |
| Mått | 61*58*92 |
| Höjd (total) | 92 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 61 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 41 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |