Din varukorg är tom.
Dimrosa Metall 61 x58 x92 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001-27702999-COMFORTDI-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 7,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 92,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, dammigt rosa |
| Färg (dominerande) | Dusty Pink |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Dammigt rosa |
| Material | Skum, metall, plywood, polyester manchester |
| Material (dominerande) | Metall |
| Material, ben | Metall |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 61*58*92 |
| Höjd (total) | 92 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 61 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 41 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-27702999-COMFORTDI-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 7,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 92,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, dammigt rosa |
| Färg (dominerande) | Dusty Pink |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Dammigt rosa |
| Material | Skum, metall, plywood, polyester manchester |
| Material (dominerande) | Metall |
| Material, ben | Metall |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 61*58*92 |
| Höjd (total) | 92 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 61 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 41 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |