Din varukorg är tom.
Vit Manchester 57x62x93 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001-27702890-COMFORT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 6,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 93,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | vit |
| Material | Skum, plywood, polyester manchester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester manchester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester manchester |
| Höjd (total) | 93 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 62 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 45 |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-27702890-COMFORT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 6,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 93,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | vit |
| Material | Skum, plywood, polyester manchester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester manchester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester manchester |
| Höjd (total) | 93 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 62 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 45 |
| Användningsområde |