Din varukorg är tom.
Svart Stål 100×200 cm
Artikelnummer: 1001-15586448-CLASSECLO-S
Kategori: Garderober
| Vikt | 33,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 200,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Spegel, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 100×200 |
| Höjd (total) | 200 |
| Bredd (total) | 100 |
| Djup (total) | 30 |
| Vikt (netto) | 34 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Garderob |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15586448-CLASSECLO-S
Kategori: Garderober
| Vikt | 33,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 200,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Spegel, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 100×200 |
| Höjd (total) | 200 |
| Bredd (total) | 100 |
| Djup (total) | 30 |
| Vikt (netto) | 34 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Garderob |
| Användningsområde |