Din varukorg är tom.
Natur Teak 90×200 cm
Artikelnummer: 1001-18002609-CIREBON-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 38,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 90,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Stål, teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Teak |
| Mått | 90×200 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 38 |
| Viktkapacitet | 70 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18002609-CIREBON-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 38,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 90,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Stål, teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Teak |
| Mått | 90×200 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 38 |
| Viktkapacitet | 70 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |