Din varukorg är tom.
Blå Boucle 57x50x79 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001--6669992-CHICO-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 79,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | Blå |
| Färg (dominerande) | Blå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Blå |
| Material (dominerande) | Boucle |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Boucle |
| Mått | 57x50x79 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 57 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 48 |
| Djup (sits) | 44 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Material (sits) | Boucle |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--6669992-CHICO-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 79,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | Blå |
| Färg (dominerande) | Blå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Blå |
| Material (dominerande) | Boucle |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Boucle |
| Mått | 57x50x79 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 57 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 48 |
| Djup (sits) | 44 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Material (sits) | Boucle |
| Användningsområde |