Din varukorg är tom.
Natur Rotting 73x79x73 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-12166010-CANEFOLDA-S
Kategori: Solsäng
| Vikt | 8,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 73,00 × 73,50 × 84,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Rotting, textil |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Material, tyg | Textilen |
| Mått | 73x79x73 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 73 |
| Djup (total) | 115 |
| Längd (total) | 73 |
| Höjd (sits) | 38 |
| Bredd (sits) | 63 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Solstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-12166010-CANEFOLDA-S
Kategori: Solsäng
| Vikt | 8,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 73,00 × 73,50 × 84,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Rotting, textil |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Material, tyg | Textilen |
| Mått | 73x79x73 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 73 |
| Djup (total) | 115 |
| Längd (total) | 73 |
| Höjd (sits) | 38 |
| Bredd (sits) | 63 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Solstol |
| Användningsområde |