Din varukorg är tom.
Natur Rotting 35x210x80 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-12136010-CANESUNL-S
Kategori: Solsäng
| Vikt | 21,61 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 210,00 × 80,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Material | Bomull, skum, polyester, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 35x210x80 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 210 |
| Höjd (sits) | 72 |
| Bredd (sits) | 80 |
| Vikt (netto) | 22 |
| Viktkapacitet | 260 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Solstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-12136010-CANESUNL-S
Kategori: Solsäng
| Vikt | 21,61 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 210,00 × 80,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Material | Bomull, skum, polyester, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 35x210x80 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 210 |
| Höjd (sits) | 72 |
| Bredd (sits) | 80 |
| Vikt (netto) | 22 |
| Viktkapacitet | 260 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Solstol |
| Användningsområde |