Din varukorg är tom.
Natur Rotting 77x88x180 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-12106010-CANESEA-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 26,59 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusgrå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Material | Bomull, Fiber, Skum, Nonwoven, Polyester, Rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 77x88x180 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 77 |
| Höjd (sits) | 33 |
| Bredd (sits) | 171 |
| Djup (sits) | 171 |
| Vikt (netto) | 27 |
| Viktkapacitet | 260 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-12106010-CANESEA-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 26,59 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusgrå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Material | Bomull, Fiber, Skum, Nonwoven, Polyester, Rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 77x88x180 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 77 |
| Höjd (sits) | 33 |
| Bredd (sits) | 171 |
| Djup (sits) | 171 |
| Vikt (netto) | 27 |
| Viktkapacitet | 260 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |