Din varukorg är tom.
Valnöt 60×120 cm
Artikelnummer: 1001-19997010-CAMDENBAR-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 90,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Valnöt |
| Färg (dominerande) | Valnöt |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Valnöt |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 60×120 |
| Höjd (total) | 90 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Barbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19997010-CAMDENBAR-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 90,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Valnöt |
| Färg (dominerande) | Valnöt |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Valnöt |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 60×120 |
| Höjd (total) | 90 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Barbord |
| Användningsområde |