Din varukorg är tom.
Grå Aluminium 150×90 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1025400-BREAK-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 19,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 90,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Aintwood, aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aintwood |
| Mått | 150×90 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 150 |
| Vikt (netto) | 19 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-1025400-BREAK-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 19,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 90,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Aintwood, aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aintwood |
| Mått | 150×90 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 150 |
| Vikt (netto) | 19 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |