Din varukorg är tom.
Beige 120x60x105 cm
Artikelnummer: 1001--1028544-BREA-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 16,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 105,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Färg, bordsskiva | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 105 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Barbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1028544-BREA-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 16,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 105,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Färg, bordsskiva | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 105 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Barbord |
| Användningsområde |