Din varukorg är tom.
Röd 84x88x215 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15355669-BOLERO-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 35,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 215,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart röd |
| Färg (dominerande) | Röd |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Röd |
| Material | Skum, Plywood, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 84x88x215 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 215 |
| Djup (total) | 88 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 173 |
| Vikt (netto) | 35 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
| Soffa (djup) | 88 |
Artikelnummer: 1001-15355669-BOLERO-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 35,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 215,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart röd |
| Färg (dominerande) | Röd |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Röd |
| Material | Skum, Plywood, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 84x88x215 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 215 |
| Djup (total) | 88 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 173 |
| Vikt (netto) | 35 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
| Soffa (djup) | 88 |