Din varukorg är tom.
Beige Manchester 80x180x180 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15549995-BODIL-S
Kategori: Bäddsoffa
| Vikt | 27,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Skum, plywood, polyester manchester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester manchester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester manchester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester manchester |
| Mått | 80x180x180 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 33 |
| Bredd (sits) | 180 |
| Djup (sits) | 54 |
| Vikt (netto) | 27 |
| Produkttyp | Hopfällbar säng |
| Användningsområde | |
| Soffa (höjd) | 76 |
Artikelnummer: 1001-15549995-BODIL-S
Kategori: Bäddsoffa
| Vikt | 27,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Skum, plywood, polyester manchester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester manchester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester manchester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester manchester |
| Mått | 80x180x180 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 33 |
| Bredd (sits) | 180 |
| Djup (sits) | 54 |
| Vikt (netto) | 27 |
| Produkttyp | Hopfällbar säng |
| Användningsområde | |
| Soffa (höjd) | 76 |