Din varukorg är tom.
Beige Linne 55x55x78 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15562810-BERIT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 78,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Fiber, skum, plywood, stål, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester linne |
| Mått | W55xD55xH78 |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 55 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15562810-BERIT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 78,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Fiber, skum, plywood, stål, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester linne |
| Mått | W55xD55xH78 |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 55 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |