Din varukorg är tom.
Svart Stål 17x15x48,5 cm
Artikelnummer: 1001-15515888-ATTICUSWA-S
Kategori: Vägglampor
| Vikt | 0,52 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 48,50 × 15,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | PVC, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | 17x15x48,5 |
| Höjd (total) | 15 |
| Bredd (total) | 17 |
| Djup (total) | 17 |
| Längd (total) | 49 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15515888-ATTICUSWA-S
Kategori: Vägglampor
| Vikt | 0,52 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 48,50 × 15,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | PVC, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | 17x15x48,5 |
| Höjd (total) | 15 |
| Bredd (total) | 17 |
| Djup (total) | 17 |
| Längd (total) | 49 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde |