Din varukorg är tom.
Vit Bomull 200×150 cm
Artikelnummer: 1001-16034100-ASTRIDDUV-S
Kategori: Täcke
| Vikt | 2,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 150,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bomull, fjäder, polyester |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×150 |
| Bredd (total) | 150 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 5 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16034100-ASTRIDDUV-S
Kategori: Täcke
| Vikt | 2,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 150,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bomull, fjäder, polyester |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 200×150 |
| Bredd (total) | 150 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 5 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |