Din varukorg är tom.
Askerön soffa bord – vitkalk / trä
Artikelnummer: 1001-48000170-ASKERONSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 80×80 |
| Höjd (total) | 40 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-48000170-ASKERONSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 80×80 |
| Höjd (total) | 40 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |