Din varukorg är tom.
Moccabrun Stål 64x64x9 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-20040125-ÅRE-S
Kategori: Julbelysning
| Vikt | 4,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 64,00 × 64,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, Mocca |
| Färg (dominerande) | Mocca |
| Material | Plast, Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | 64x64x9 |
| Höjd (total) | 64 |
| Bredd (total) | 64 |
| Djup (total) | 9 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Produkttyp | Julbelysning |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-20040125-ÅRE-S
Kategori: Julbelysning
| Vikt | 4,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 64,00 × 64,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, Mocca |
| Färg (dominerande) | Mocca |
| Material | Plast, Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | 64x64x9 |
| Höjd (total) | 64 |
| Bredd (total) | 64 |
| Djup (total) | 9 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Produkttyp | Julbelysning |
| Användningsområde |