Din varukorg är tom.
Svart Stål 120×58 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18065208-ACERO-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 19,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 58,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 120×58 |
| Höjd (total) | 58 |
| Bredd (total) | 120 |
| Djup (total) | 48 |
| Vikt (netto) | 19 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18065208-ACERO-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 19,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 58,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 120×58 |
| Höjd (total) | 58 |
| Bredd (total) | 120 |
| Djup (total) | 48 |
| Vikt (netto) | 19 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |