Din varukorg är tom.
Offwhite Gummiträ 35x140x45 cm
Artikelnummer: 1001-45000040-HALSOBENC-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Off-white |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, sits | Vitkalkad |
| Material | Gummi trä |
| Material (dominerande) | Gummi trä |
| Material, ben | Gummi trä |
| Mått | 35x140x45 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 140 |
| Djup (total) | 35 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 140 |
| Djup (sits) | 35 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-45000040-HALSOBENC-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Off-white |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, sits | Vitkalkad |
| Material | Gummi trä |
| Material (dominerande) | Gummi trä |
| Material, ben | Gummi trä |
| Mått | 35x140x45 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 140 |
| Djup (total) | 35 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 140 |
| Djup (sits) | 35 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |