Din varukorg är tom.
Natur Stål 46x140x36 cm
Artikelnummer: 1001-45000020-NGONBENC-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 36,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Rep, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Rotting |
| Material, tyg (sammans.) | 100% rotting |
| Mått | 46x140x36 |
| Höjd (total) | 36 |
| Bredd (total) | 140 |
| Djup (total) | 46 |
| Höjd (sits) | 36 |
| Bredd (sits) | 140 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-45000020-NGONBENC-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 36,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Rep, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Rotting |
| Material, tyg (sammans.) | 100% rotting |
| Mått | 46x140x36 |
| Höjd (total) | 36 |
| Bredd (total) | 140 |
| Djup (total) | 46 |
| Höjd (sits) | 36 |
| Bredd (sits) | 140 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |