Din varukorg är tom.
Svart Korg 60x88x60 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001-9347016-KNICK-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 6,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, Nonwoven, Polyester, Stål, Wicker |
| Material (dominerande) | Korg |
| Material, ben | Stål, flätad |
| Mått | 60x88x60 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 48 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-9347016-KNICK-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 6,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, Nonwoven, Polyester, Stål, Wicker |
| Material (dominerande) | Korg |
| Material, ben | Stål, flätad |
| Mått | 60x88x60 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 48 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |