Din varukorg är tom.
Svart Stål 51x165x75 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-53000011-STALLHAGEN X JOSEFIN LUSTIG-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 15,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 165,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | PU |
| Material, tyg (sammans.) | 100% PU |
| Mått | 51x165x75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 165 |
| Djup (total) | 51 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 165 |
| Djup (sits) | 51 |
| Vikt (netto) | 16 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänksoffa |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | PU |
Artikelnummer: 1001-53000011-STALLHAGEN X JOSEFIN LUSTIG-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 15,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 165,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | PU |
| Material, tyg (sammans.) | 100% PU |
| Mått | 51x165x75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 165 |
| Djup (total) | 51 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 165 |
| Djup (sits) | 51 |
| Vikt (netto) | 16 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänksoffa |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | PU |