Din varukorg är tom.
Beige Ull 300×200 cm
Artikelnummer: 1001--2203506-TRONDHEIM X JOSEFIN LUSTIG-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 14,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 202,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | Geige, vit |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Bomull, Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 93% Ull 7% Bomull |
| Mått | 300×200 |
| Bredd (total) | 202 |
| Längd (total) | 300 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--2203506-TRONDHEIM X JOSEFIN LUSTIG-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 14,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 202,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | Geige, vit |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Bomull, Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 93% Ull 7% Bomull |
| Mått | 300×200 |
| Bredd (total) | 202 |
| Längd (total) | 300 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |