Din varukorg är tom.
Beige Ull 350×250 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18038330-JAJRU-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 32,48 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 350,00 × 250,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Viskos, ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Mått | 350×250 |
| Bredd (total) | 250 |
| Längd (total) | 350 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 32 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18038330-JAJRU-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 32,48 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 350,00 × 250,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Viskos, ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Mått | 350×250 |
| Bredd (total) | 250 |
| Längd (total) | 350 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 32 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |