Din varukorg är tom.
Beige Ull 300×200 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18037330-JAJRU-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 22,68 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 200,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Viskos, ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Mått | 300×200 |
| Bredd (total) | 200 |
| Längd (total) | 300 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18037330-JAJRU-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 22,68 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 200,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Viskos, ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Mått | 300×200 |
| Bredd (total) | 200 |
| Längd (total) | 300 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |