Din varukorg är tom.
Svart Faner 90×180 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18102888-DIPP-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 34,06 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 90,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål, faner |
| Material (dominerande) | Faner |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | 90×180 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 180 |
| Vikt (netto) | 34 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18102888-DIPP-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 34,06 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 90,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål, faner |
| Material (dominerande) | Faner |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | 90×180 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 180 |
| Vikt (netto) | 34 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |